ADA Hakkında

Siz değerli müşterilerine kalite odaklı hizmet vermeyi prensip haline getirmiş olan ADA Seramik, üretimden aldığı gücünü, genç ve dinamik bir ekip ile birleştirerek, sizlerden gelen talepleri en kısa sürede karşılaması gerekliliğinin bilinci içinde çalışmalarına devam etmektedir.
 
Çalışmalarını “doğru fiyatlama” ve “doğru zamanlama” ilkeleri üzerinde yoğunlaştıran ADA Seramik, ürün kalitesinden de hiçbir zaman ödün vermeyerek sizlere üretim sırasında atölyeyi ziyaret etme ve ürün kalitesini kontrol etme olanağı da tanımaktadır.

Promosyon sektöründe satın alınan ürün kadar üzerine uygulanan baskının kalitesi de çok önemlidir. Bu yüzden kullanmakta olduğumuz kaliteli ve gelişmiş teknoloji ürünü baskı araçları ile seramik kupalar üzerinde çıkmayan baskı tekniğini uygulayabilmekteyiz. Ayrıca “kazıma” olarak adlandırılan bir teknik ile kumlama baskı yöntemini kullanabilmekteyiz.

Tamamıyla müşteri odaklı çalışan firmamız kaliteli hizmet prensibini ilk sırada tutarak müşterilerine ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemektedir.

Neden Biz ?


- ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ : Firma olarak siz değerli müşterilerimize zengin ve kaliteli ürün çeşitlerimizle yardımcı olmaktayız.

- KALİTELİ HİZMET VE KALİTELİ ÜRÜN: ADA Seramik olarak imalat aşamasında her ürünü dikkatle kontrol ederek kalite standartlarına uygunluğuna garanti vermekteyiz. Kalite ve ayrıntılara dikkat etmemiz sizlerin bize olan güvenini arttırmaktadır.

- ZAMANINDA TESLİMAT: Zamanında teslimatın ne kadar önemliği olduğu bilinci içinde imalat yapan bir firma olarak ürünlerimizi zamanında teslim etmeye her zaman özen göstermekteyiz.

Misyonumuz


Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, onlar için değer yaratan bir şirket olmak.


Vizyonumuz


Siz değerli müşterilerimize her zaman kalitemizi bir adım öne taşıyarak daha uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sağlamaktır.

Ada Seramik Kupa © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Grimor